اخبارسخنرانی هاسیاسی - مدیریتیمصاحبه ها

دکتر حامد قادرمرزی نماینده موافق استیضاح وزیر آموزش و پرورش/بیش از ۵۰ درصد مدارس حوزه انتخابیه ام در شان مردم این منطقه نیست و هر لحظه امکان فروریختن سقف آنها وجود دارد

به گزارش خبرگزاری ایرنا

حامد قادرمزی نماینده مردم قروه  و دهگلان در مجلس شورای اسلامی که به عنوان موافق استیضاح سخنرانی می کرد، گفت: من طرفدار دولت بوده و هستم و این نشان می دهد که استیضاح فانی به هیچ عنوان سیاسی نیست.

وی افزود: زمانی که معلمان به خیابان ها آمدند و تحصن کردند اگر وزیر آموزش و پرورش به میان آنها می آمد و حرف آنها را می شنید، امروز استیضاحی رخ نمی داد. وزیر آموزش و پرورش حتی در یک جلسه متحصنین شرکت نکرد و به خواسته های آنها گوش نکرد.

نماینده موافق استیضاح ادامه داد: متاسفانه مدارس ما برای تامین منابع خود کمبود دارند و بسیاری از مدارس شبانه روزی به دلیل ناتوانی در تامین قند، چای، روغن و برنج محصلین خود تعطیل شده اند.

قادرمزی خاطرنشان کرد: بیش از ۵۰ درصد مدارس حوزه انتخابیه ام در شان مردم این منطقه نیست و هر لحظه امکان فروریختن سقف آنها وجود دارد.

وی با تاکید بر این که اهمیت کار معلم با یک کارمند قابل قیاس نیست، ادامه داد: چرا بیش از ۵۰ درصد کارمندان وزارت آموزش و پرورش کار غیرآموزشی می کنند و پنج ششم بودجه این وزارتخانه صرف کارهای غیرآموزشی می شود.

نماینده مردم قروه با انتقاد از اجرایی نشدن برون سپاری در وزارت آموزش و پرورش در قالب تحول بنیادین افزود: باید در بحث پرورش این وزارتخانه نیز تغییری ایجاد شود.

عضو کمیسیون صنایع مجلس ادامه داد: در تمام مدارس کشور ما کپسول آتش نشانی وجود دارد اما هیچ معلم و دانش آموزی نیاموخته است که از این کپسول چگونه استفاده کند.

قادرمزی در پایان تاکید کرد: ترکیب تیم استیضاح کننده نشان می دهد که این استیضاح سیاسی نیست.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن