اخباراقتصادی - اجتماعیمصاحبه ها

آمادگی‌مجلس برای تصویب‌قانون اخذ مالیات از خانه‌های‌خالی

 
 دکتر حامد قادرمرزی نماینده مردم قروه و دهگلان مطرح کرد:

آمادگی‌مجلس برای تصویب‌قانون اخذ مالیات از خانه‌های‌خالی

سرویس: اقتصادی
عضو کمیسیون عمران مجلس،از آمادگی مجلس برای تصویب قانون دریافت مالیات از خانه های خالی خبر داد و گفت: اخذ مالیات از خانه های خالی یکی از راهکارهایی است که علاوه بر ایجاد ثبات در بازار مسکن در نتیجه برچیده شدن بساط احتکار در این حوزه به خانه دار شدن بسیاری از متقاضیان منجر می شود.

حامد قادرمرزی در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، با تاکید بر ضرورت تشدید نظارت بر بازار مسکن، گفت: اخذ مالیات از خانه های خالی یکی از راهکارهایی است که علاوه بر ایجاد ثبات در بازار مسکن در نتیجه برچیده شدن بساط احتکار در این حوزه به خانه دار شدن بسیاری از متقاضیان منجر می شود.

نماینده مردم قروه و دهگلان در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه مجلس آمادگی تدوین قانون ضرورت دریافت مالیات از خانه های خالی را دارد، افزود: اگر مالکان بدانند پرداخت مالیات و اخذ جریمه از مسکن خالی آن ها صورت می گیرد؛ به طور حتم احتکار و در نتیجه افزایش قیمت مسکن را شاهد نخواهیم بود.

ثباتی در بازار مسکن وجود ندارد/ مجلس آمادگی تدوین قانون ضرورت دریافت مالیات از خانه های خالی را دارد

این نماینده مردم در مجلس نهم، با تاکید بر اینکه باید با هر اقدامی که به برهم زدن آرامش بازار و سودجویی برخی افراد منجر می شود برخوردهای قانونی صورت بگیرد، تصریح کرد: در حال حاضر ثباتی در بازار مسکن وجود نداشته و رکورد در آن به مشکلات بسیاری منجر می شود؛ حال اگر دست سودجویان و %A

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن