۱۹ نماینده اهل سنت با مراجع تقلید دیدار کردند

نماینده اهل سنت مجلس از دیدار ۱۹ نماینده اهل سنت با علما و مراجع تقلید از جمله آیت الله نوری همدانی، موسوی اردبیلی و آیت الله شهرستانی نماینده آیت الله سیستانی در ایران خبر داد.
گروه سیاسی، حامد قادرمرزی نماینده مردم قروه و دهگلان در مجلس در گفتگو با خبرنگار پارلمانی بولتن نیوز با اعلام این خبر گفت: ۱۹ نماینده فراکسیون اهل سنت  به قم رفتند تا با علما و مراجع تقلید دیدار کنند.
وی افزود: این دیدار در راستای هفته وحدت انجام شد و ما با آیت الله نوری همدانی و آیت الله موسوی اردبیلی دیدار کردیم همچنین با آیت الله شهرستانی نماینده آیت الله سیستانی در ایران دیدار داشتیم.
این نماینده اهل سنت تاکید کرد: شیعه و سنی دو برادر هستند و هیچ مشکلی با یکدیگر ندارند و ما با صلح و صفا در کنار یکدیگر در حال زندگی هستیم.

وی با بیان اینکه علما و مراجع تقلید در این دیدارها بر وحدت بین شیعه و اهل سنت تاکید داشتند، افزود: ما باید در کنار یکدیگر همچون ۳۵ سال گذشته توطئه ها و ترفندهای دشمنان را خنثی کنیم و اجازه ندهیم تا آنها کوچکترین خدشه ای به مسلمانان که هر جای جهان باشند وارد کنند.
قادر مرزی با تاکید بر اینکه این دیدارها بسیار مثبت بوده، تصریح کرد: ما از نظرات علما و مراجع تقلید استفاده می کنیم و امیدواریم در آینده هم با حضور در قم و دیدار با علما از نظرات آنها استفاده کنیم.

پاسخ دهید