ادامه تحریم ها بر بودجه ۹۴ تاثیر می گذارد/ ایران هزینه حفظ عزت ملی را می پردازد

عضو مجمع نمایندگان کردستان در گفتگو با کردپرس مطرح کرد؛
ادامه تحریم ها بر بودجه ۹۴ تاثیر می گذارد/ ایران هزینه حفظ عزت ملی را می پردازد 
نماینده شهرستان های قروه و دهگلان در مجلس شورای اسلامی اظهار امیدواری کرد در فرصت به وجود آمده برای تمدید مذاکرات، توافق نهایی با کشورهای ۱+۵ حاصل شود.
حامد قادرمرزی در گفتگو با خبرنگار کردپرس با اشاره به پایبندی تیم مذاکره کننده جمهوری اسلامی ایران بر منافع ملی کشور در نشست های خود با گروه ۱+۵ ابراز امیدواری کرد تیم مذاکره کننده هسته ای در این مدت به توافق نهایی برسند.
وی با بیان اینکه در داخل و خارج کشور افرادی خواهان به نتیجه رسیدن مذاکرات نیستند افزود: “تمایل نداشتن بعضی افراد و گروه ها برای حصول توافق نهایی از سر دلسوزی نیست.”
عضو کمیسون عمران مجلس گفت:  ادامه تحریم ها بر بودجه سال ۹۴ و خصوصا اعتبارات عمرانی تاثیرگذار خواهد بود اما این هزینه ها برای حفظ عزت ملی پرداخت می شود و مردم کشور این را پذیرفته اند.
وی با اشاره به برنامه های دولت در فضای بین الملل برای دور زدن تحریم ها اظهار داشت: در صورت رفع تحریم ها دولت می تواند متمم بودجه را در وسط سال نیز به مجلس ارائه دهد.
نماینده مردم قروه و دهگلان در مجلس شورای اسلامی گفت: در جلسه ای که با معاون برنامه ریزی رییس جمهور داشتیم اعلام شد دولت لایحه بودجه را با توجه به ادامه تحریم ها به مجلس ارائه می دهد.
قادرمرزی اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی را در فضای کشور مثبت دانست و گفت: اجرای کامل این طرح موجب خروج از رکود و رونق اقتصادی کشور خواهد شد.

پاسخ دهید